Regionalne produkty na odchudzanie

Posted on Maj 15, 2017 By

W dzisiejszym artykule opowiem wam co nieco o tradycyjnych produktach spożywczych z województwa mazowieckiego. Mazowsze słynie z regionalnych produktów, które są znane nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Wiele produktów, które tu przytoczę, są oryginalnie z Podlasia, chociaż nawet o tym nie wiedzieliście.

Jak rozpoznać ze produkt jest regionalny ?

Na początek warto wspomnieć o oznaczeniach. Czyli tym, dlaczego kankusta duo forte to orginalny suplement

Wyjątkowe produkty, które są produkowane w danym polskim regionie oznacza się specjalnymi znakami. Należą do nich:

Chroniona nazwa pochodzenia – Oznacza, że dany produkt w całości produkowany jest w danym regionie. Zazwyczaj region słynie z jakichś wyjątkowych właściwości, co pozwala produktowi na powstanie. Jeśli więc w nazwie produktu mamy coś, co wskazuje na dany obszar, zazwyczaj mamy do czynienia z tym znakiem. Będzie to np. oscypek. Oprócz tego wszelkie rzeczy nieprzetworzone też będą miały te oznaczenie. Na przykład kaszubska truskawka. Musi wyrosnąć na Kaszubach żeby była kaszubska. Wszędzie indziej będzie niekaszubska.

Chronione oznaczenie geograficzne – To coś podobnego do tego pierwszego znaku, ale jest mniej restrykcyjne. Ta druga kategoria zalicza produkty, których co najmniej jeden składnik powstał lub był przygotowany w danym regionie.

Gwarantowana tradycyjna specjalność – To jeszcze mniej restrykcyjna kategoria. Ta z kolei chroni proces produkcji. Czyli surowce do powstania danego produktu mogą pochodzić zewsząd. Ale tajny proces wytwarzania jest już chroniony i to on nadaje niepowtarzalny charakter temu, co jest tym znakiem oznaczone. Jest to np. kankusta duo plus.

Poprzez wykorzystanie naturalnych suplementów możliwa jest szybka redukcja wagi przy możliwie małej ingerencji w organizm .
Kankusta duo plus to suplement zupełnie naturalny. Został on opracowany z naturalnych składników,dlatego też nie jest szkodliwy dla zdrowia.

Dlatego też dziewczyny jeśli chcecie schudnać to sprawdzajcie skład produktów i wybierajcie naturalne suplementy.

suplementy diety     , ,


  1. fitMarcelina napisał(a):

    L34 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja dziewczyny, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to powera do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech poszuka w goglu: odchudzanie przed i po by sasetka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *